Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostrožská Nová Ves 2015 - informace o srazu od Aleny Vykoukalové

8. 9. 2015

Milé spolužačky a spolužáci!

Sraz se bude konat ve dnech 13. – 15. 11. 2015 ve Slováckém dvoře v Ostrožské Nové Vsi.

Ostrožská Nová Ves leží na trati 340 Brno – Veselí nad Moravou (- Trenčianská Teplá). Vystoupíte ve stanici (ne na zastávce lázně), vyjdete před ní, dáte se doleva a po asi 100 metrech uvidíte Slovácký dvůr.

Pro ty, kteří zvolí jiný druh dopravy než vlak: Nádražní 1010, Ostrožská Nová Ves.
Souřadnice 49°0'42.141"N, 17°26'24.559"E.

Informace najdete na stránkách www.slovackydvur.cz.

Protože je v okolí spousta pěkných míst, která lákají k výletům, kolem trati vede cyklostezka, je zde golfové hřiště, sirnaté lázně …, rozhodli jsme se, že oficiální část setkání začnev sobotu 14. 11. 2015 v 16 hodin společnou večeří.

Program je tedy následující:

Kdo bude chtít přijet v pátek, bude mít zajištěné ubytování. V sobotu je taktéž zajištěno ubytování a společná večeře v samostatném salónku  –  raut. Snídaně i jiná jídla si můžete objednat sami až na místě, restaurace je stále v provozu.  Ubytovaní budeme ve vinařských búdách (viz odkaz výše).

Cena od pátku je       1390,- Kč (2 x nocleh, raut).

Cena od soboty je     990,-Kč (1 x nocleh, raut, lahev vína na chatku).

Napište mi, kdy chcete přijet a zároveň poukažte příslušnou částku na účet 9023560247/0100, do textu pro příjemce uveďte své jméno.

Těšíme se na shledání. Kromě golfových holí, kol, bruslí (kolečkových, křesla nebrat), plavek, fotek a vzpomínek přibalte hlavně dobrou náladu – pak se dílo podaří!

P. S.: Pro čisté železničáře, kteří chtějí přijet vlakem od Brna, přikládám odkaz na výlukový jízdní řád, neboť v úseku Brno – Nesovice je úplně přerušen provoz. Takže to máte i s bojovkou. A v pátek bývá ucpaná dálnice i E50, takže to mívá zpoždění. Vlaky čekají, jen aby vás to nepřekvapilo.

My už budeme na místě od pátku odpoledne, klíče budeme mít u sebe, takže se nikdo nemusí stresovat časem příjezdu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář